Deze snel drogende anhydrietegaline is geschikt voor laagdiktes tot 20 mm en perfect voor het egaliseren van ondergronden voorafgaand aan verlijmingswerkzaamheden. Met zijn universele toepasbaarheid en uitstekende vloei-eigenschappen is het product zeer gebruiksvriendelijk.
Scroll naar beneden voor meer productinformatie.
Deze sneldrogende egaline op anhydrietbasis is geschikt voor laagdiktes tot 20 mm en ideaal voor het creëren van egale ondergronden voor verlijmingswerkzaamheden. Dankzij de universele inzetbaarheid en uitstekende vloei-eigenschappen biedt deze egaline veel gebruiksgemak. Bovendien beschikt het product over Anti-Peeling Protect en is het al binnen 12 uur belegbaar. De egaline is spanningsarm, heeft een druksterkte van C35 en een buigsterkte van F7.
De egaline is geschikt voor gebruik op:
Giet 4,4 liter schoon water in een schone mengemmer. Voeg 20 kg Co-pro Anhydrietgebonden Egalisatiemiddel (A30) Fast Dry toe en meng het geheel twee minuten met een elektrische mengmachine totdat het mengsel volledig klontvrij is. Giet het mengsel op de vloer en verdeel het gelijkmatig met een vlakspaan of rakel tot de gewenste dikte. Voor laagdiktes van 10 tot 20 mm kan aan het mengsel 30% vuurgedroogd kwartszand Thomsit QS10 (0-2 mm) worden toegevoegd.
De ondergrond moet voldoen aan de eisen van ATV DIN 18 365 (ondervloercriteria) of ATV DIN 18 356 (leg- en onderhoudsinstructies). Zorg ervoor dat de ondergrond schoon, droog, scheurvrij, drukvast en vrij van oplosmiddelen is. Verwijder eventueel aanwezige cementsluier met een geschikte machine. Anhydrietvloeren moeten altijd worden geschuurd en grondig worden stofgezogen.
Dichte, gladde oppervlakken, zoals tegelvloeren, dienen grondig gereinigd en opgeschuurd te worden met schuurpapier met een grove korrel. Voor het egaliseren van zuigende ondergronden eerst voorstrijken met Co-pro Universele Primer, verdund in een verhouding van 1:4. Voor niet-zuigende ondergronden kan deze primer 1:1 verdund worden gebruikt, of gebruik Co-pro Primer Sand Express P15.
Bij een onvoldoende droge cementgebonden dekvloer moet worden gewacht tot de vloer volledig droog is, of kan een Co-pro 2K Epoxy Primer/vochtscherm worden aangebracht, geschikt tot een vochtgehalte van maximaal CM 7%. Voor anhydrietgebonden dekvloeren geldt dat deze volledig droog moeten zijn voordat verdere verwerking mogelijk is.